Закон "Про захист прав споживачів"

На підставі Закону України "Про захист прав споживачів" №1023-XII від 12.05.1991, парфюмерно-косметичні товари входять в перелік непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню або обміну. У Законі написано: "Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольняє його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний ним за призначенням ".

Постанова Кабінету Міністрів України №172 від 19.03.1994 «Про реалізацію окремих положень Закону України Про захист прав споживачів» затвердило Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну / поверненню:

  • парфюмерно-косметичні вироби;
  • засоби особистої гігієни.

та інші товари, які не продаються в нашому магазині.

 

Що можна повернути

Ми завжди йдемо назустріч нашим клієнтам, тому Ви можете повернути товар протягом трьох днів, якщо отримали продукцію неналежної якості або якщо вміст посилки не відповідає накладної. Необхідно, щоб товар не був у вживанні, не мав слідів використання, і знаходився в оригінальній упаковці.

Порядок обміну або повернення товару

Якщо ви отримали товар неналежної якості (відкрили упаковку і виявили виробничий брак) - надішліть нам на електронну пошту funkynailsua@gmail.com фотографію товару, на якій видно шлюб / дефект.

Оригінальна упаковка повинна бути збережена, інакше обмін / повернення товару неможливий.

Після цього з вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення деталей. Товар на обмін або повернення можна відправити нам Новою поштою.

 

Повернення коштів

Грошові кошти повертаються банківським переказом на реквізити, зазначені покупцем. Повернення грошових коштів займає в середньому до 5 робочих днів після того, як ми отримали товар назад.