Що таке IBX

IBX System - інноваційний професійний продукт для захисту, зміцнення та відновлення нігтів. Система IBX з'явилася в 2014 році, та зробила революцію на nail-ринку, так як її дія принципово відрізняється від будь-яких інших препаратів.

Абревіатура IBX означає три слова: Iceberg - айсберг, Big - великий, X - число десять. Сенс в тому, що система працює подібно айсбергу, основна частина якого прихована від очей. Процес відновлення відбувається глибоко всередині нігтьової пластини і поширюється на десять нігтів.

Внутрішня дія є основною відмінністю IBX від інших зміцнюючих покриттів, які можна знайти на ринку. Препарат проникає вглиб нігтьової пластини та стає частиною натурального нігтя. Тому IBX не можна розчинити рідиною для зняття гель-лаку, засіб відростає разом з нігтем. IBX для нігтів діє як двосторонній скотч, який скріплює між собою шари нігтьової пластини.

 

Область застосування

За допомогою IBX ви можете ввести дві нові послуги:

  • стимуляція росту, відновлення та зміцнення нігтів, усунення пошкоджень (розшарування, лущення, ламкість та іншi);
  • захист під гель-лак або інше штучне покриття.

IBX система є найкращим засобом для поліпшення стану та стимулювання росту натуральних нігтів. Результат застосування засобу можна помітити вже після першої процедури, а регулярне використання дозволяє вирішити практично будь-які проблеми з нігтями. IBX діє як двосторонній скотч, що склеює між собою шари нігтьової пластини, роблячи ніготь міцніше.

IBX проникає у верхні шари нігтьової пластини під впливом тепла за рахунок масел жожоба і авокадо. При нагріванні вони набувають надтекучість та можуть доставити IBX вглиб нігтя. При полімеризації в UV або LED-лампи засіб створює усередині нігтьової пластини полімерну сiтку, яка її зміцнює та відновлює. Після IBX відгуки клієнтів тільки позитивні - дію можна помітити вже після першої процедури.

При цьому, називати засіб покриття IBX не зовсім коректно, тому що система IBX для нігтів не створює додаткових шарів на поверхні нігтьової пластини, а проникає вглиб та стає частиною натурального нігтя. IBX це препарат внутрішньої дії, після нанесення можна побачити тільки ефект, а не сам засіб на нігті. З IBX нігті будуть більш міцними та здоровими, процедура IBX також дозволить вирішити проблеми з нігтями, такі як білі плями, розшарування та лущення.

 

Робота з IBX

IBX є професійним продуктом та не рекомендується до використання в домашніх умовах. Наприклад, в США тільки ліцензовані майстри манікюру можуть придбати препарат.

Для проведення процедури IBX потрібно засіб для дезінфекції зi спиртом, серветки без ворсу, джерело тепла (рекомендується настільна лампа з лампочкою розжарювання 75-100 Вт), UV або LED-лампа.

IBX - двокомпонентна система, в неї входять IBX Strengthen і IBX Repair. Обидва засоби наносяться однаково в п'ять етапів, різниться лише час прогрівання. Ви можете ознайомитися з відео-та фото-інструкціями за посиланням.

IBX можна купити у професійному об'ємi (10,4 мл і 7,4 мл) за 1400 гривень і MINI-об'ємi (3,75 мл і 2,7 мл) за 700 гривень.

Якщо у Вас закінчився IBX Strengthen або IBX Repair, ви можете купити цей компонент окремо.

Також запрошуємо пройти навчання та отримати міжнародний сертифікат IBX.

 

IBX до і після

Нижче наведені фотографії реальних результатів застосування IBX в салонах по всьому світу.