Ви можете ознайомитися з відео-або фото-інструкцією по нанесенню IBX.

 

Відео-інструкція для застосування IBX для лікування та зміцнення натуральних нігтів

 

 

Відео-інструкція по нанесенню IBX як захист під гель-лак

 

Фото-інструкція із застосування IBX

Перед IBX заборонено робити манікюр з замочуванням у воді, а також наносити ремувер або масло, так як в такому випадку засіб не зможе проникнути вглиб нігтя. Після процедури IBX можна робити будь-який вид манікюру та штучного покриття.

Система складається з двох компонентів - IBX Strengthen та IBX Repair. Вони використовуються разом, при цьому IBX Strengthen можна наносити окремо, а IBX Repair - ніколи, тільки разом з iншим компонентом системи.

Перед початком процедури надайте потрібну форму вільному краю та знежирте нігтьову пластину.

Спочатку наноситься IBX Repair. Якщо засіб використовується для усунення конкретной пошкодженої ділянки на нігті, наприклад, розшарування, то необхідно нанести IBX Repair безпосередньо на потрібну ділянку. Бажано домогтися того, щоб засіб потрапив всередину розшарування або тріщини, які потрібно усунути. Якщо ніготь сильно пошкоджений - на пошкоджену ділянку можна провести Repair два рази поспіль (повноцінне нанесення з п'яти етапів).

Якщо процедура робиться для захисту під гель-лак або для зміцнення / зростання нігтів, то IBX Repair наноситься тонким шаром на всю поверхню нігтя.

IBX Strengthen та IBX Repair завжди наносяться в п'ять етапів, різниця лише в часі прогріву.

1. Нанести IBX Repair безпосередньо на пошкоджену ділянку або на всю поверхню нігтя.

2. Прогріти нігті протягом однієї хвилини.

Для прогрівання рекомендується використовувати настільну лампу з лампочкою розжарювання потужністю 75-100 Вт. Потрібно тримати руки на відстані 15-20 см, щоб тепло було м'яким, температурою близько 40-45 градусів. Можна використовувати фен або сушку для лаку, але потрібно стежити за тим, щоб потік повітря не був дуже гарячiм та потужним, так як це може призвести до випаровування препарату і зниження ефективності.

3. Акуратно промокнути залишки серветкою без ворсу. IBX Repair не повинен залишатися на поверхні нігтя перед полімеризацією.

4. Полимеризувати в UV або LED-лампi. Час полімеризації обирається згiдно з рекомендованим виробником лампи для «сушки» гель-лаку. Як правило, це дві хвилини в UV-лампі або одна хвилина в LED-лампi.

5. Після полімеризації нігті потрібно знежирити.

Після нанесення IBX Repair можна переходити до другого компонента системи - IBX Strengthen. Якщо клієнт робить IBX вперше, то Strengthen наноситься два рази поспіль - прогріваючи перший раз чотири хвилини, а другий - дві хвилини. При регулярному застосуванні IBX Strengthen наноситься один раз та прогрівається дві хвилини. Якщо перерва між процедурами IBX становить більше місяця, то IBX Strengthen наноситься як в перший раз.

IBX Strengthen також наноситься в п'ять етапів, як і IBX Repair.

1. Нанести тонким шаром, уникаючи контакту зі шкірою.

2. Прогріти чотири хвилини.

3. Промокнути надлишки серветкою без ворсу.

4. Полимеризувати в UV або LED-лампi.

5. Після полімеризації нігті потрібно знежирити.

Якщо ви робите IBX в перший раз, то потрібно повторити п'ять етапів нанесення IBX Strengthen, прогріваючи нігті не чотири, а дві хвилини. При проведенні такої процедури потрібно буде нанести Strengthen один раз, прогріваючи дві хвилини. Якщо перерва більше місяця, IBX наноситься як в перший раз.

Після IBX ви можете зробити манікюр, нанести штучне покриття, або просто завершити процедуру нанесенням масла Dadi 'Oil. IBX не впливає на технологію нанесення гель-лаку або іншого штучного покриття. При регулярному використанні IBX нігті стають міцнішими. Також багато майстрів відзначають, що необхідність бафірування перед нанесенням гель-лаку відпадає.

Для початку роботи з системою потрібно купити набір IBX Duo Pack, що складається з двох компонентів - IBX Strengthen і IBX Repair. Професійний набір (10,4 мл і 7,4 мл) коштує 1 400 гривень, міні-набір (3,75 мл і 2,7 мл) коштує 700 гривень.

Якщо якийсь із компонентів системи закінчиться раніше, то його можна придбати окремо. IBX Strengthen обсягом 10,4 мл коштує 850 гривень, IBX Repair об'ємом 7,4 мл коштує 750 гривень.

Ви можете взяти участь у вебінарі з IBX та отримати міжнародний сертифікат. Викладач розповість про всі тонкощі роботи з системою та відповість на питання. Вебінар буде корисний як новачкам, так і тим, хто вже працює з системою.