Що таке imix

imix - інноваційний пристрій для магнітного розмішування вмісту будь-яких флаконів з вашої палітри. Пристрій покращує консистенцію будь-яких лаків, гелів і гель-лаків, гарантує рівномірний і насичений колір. З imix можна наносити покриття тонше, використовуючи матеріал більш раціонально. 

Гаджет дуже простий в роботі - покладіть міксер у флакон і поставте його на пристрій. З imix ви назавжди забудете про розшарування, загустіння і повітряні бульбашки. Більше не потрібно трясти флакони, imix збереже ваш час і кисті ваших рук. 

imix розроблений творцями IBX Джимом і Ліндою Нордстром спільно з британськими партнерами. Пристрій виробляється у Великобританії компанією All Mixed Up. Ми офіційно представляємо imix в Україні.

 

Як працює imix?

imix працює завдяки технології магнітного розмішування. Міксер взаємодіє з магнітним полем пристрою, що дозволяє розмішувати вміст будь-яких флаконів і баночок. Раніше подібна технологія використовувалася тільки в спеціалізованому обладнанні для лабораторій, а завдяки imix магнітне розмішування тепер доступне салонам і майстрам.

На відео нижче можна побачити, як imix, міксер і мікстрактор взаємодіють між собою.

 

 

Як imix може допомогти салонам і майстрам?

З появою imix салони і майстри отримали можливість працювати з кольоровими матеріалами ідеальної консистенції за рахунок рівномірного розподілу кольорових пігментів в складі продуктів. Провідний світовий вчений по будові нігтя Doug Schoon прокоментував появу imix і пояснив, що відбувається всередині флакона.

За його словами, матеріали, яки містять кольорові пігменти, починають розшаровуватися відразу ж, як тільки їх поставили на полицю. 

"Це відбувається тому, що у кольорових пігментів більш висока щільність в порівнянні з рідиною, в якій вони перебувають, і вони відразу починають осідати. Єдиний спосіб цьому запобігти - поміняти в'язкість рідини, щоб кольоровим часткам було важче осісти. Але в'язкість не можна збільшувати занадто сильно - інакше таким продуктом буде неможливо фарбувати. Тому використовують добавки, що запобігають осіданню пігментів. Ці добавки коштують дорого, тому їх можна зустріти в більш дорогих продуктах", - пояснив Doug Schoon.

Пігменти більшості кольорових гелів швидко осідають, і технологія їх нанесення вимагає розмішування перед покриттям. З появою imix про це можна забути. Поки ви робите манікюр і надаєте форму нігтям, imix творить свою магію - готує гель ідеальної консистенції і насиченого кольору. Адже такого ефекту неможливо досягти ніяким іншим способом. 

Лаки, гелі та гель-лаки після розмішування в imix демонструють більш насичений колір, ніж без розмішування. На фото нижче представлений результат до розмішування, після ручної тряски флакона, і після imix. З imix ваша палітра заграє новими фарбами! 

- інструкція по використанню і налаштування
- поради та підказки
- поширені запитання