Famous Names перекладається з англійської як «знамениті імена», ця назва відображає концепцію бренду, націлену на всесвітню популярність та визнання нових продуктів. Компанія була заснована в 2010 році подружжям Джимом та Ліндою Нордстром, які до моменту початку нового підприємства вже мали багатий досвід роботи на провідних позиціях в світі nail-бізнесу.

У 1979 році Джим разом зі своїм батьком Стюартом Нордстромом заснував компанію Creative Nail Design, яка згодом мала значний вплив на світовий nail-ринок. Батько Джима винайшов першу в світі безпечну акрилову систему для нігтів, а сам засновник Famous Names придумав формулу масла Solar Oil та стояв за багатьма іншими відомими розробками CND. Джим Нордстром керував всією діяльністю Creative Nail Design протягом 17 років, поки не покинув компанію в 2000 році.

Лінда Нордстром познайомилася з продуктами CND в 1984 році, і скоро стала одним з провідних викладачів компанії. Вона двічі ставала «Викладачем року», під її керівництвом були запущені нові програми навчання та просування, які дозволили  збільшити продажі. У 1986 році Лінда відкрила першу нігтьову студію на Род-Айленді Nail Only Salon, яка миттєво стала популярною та відомою. Лінда і Джим разом вже більше 25 років, у них двоє дочок. Лінда очолює програму навчання Famous Names, а Джим сфокусований на розробці нових продуктів.

Девіз Famous Names - «Слухати покупця!», тому продукти компанії задовольняють найвищим вимогам сучасних учасників нігтьового ринку. Для виробництва товарів бренду використовуються кращі інгредієнти. Наприклад, до складу продуктів серії Dadi' входять тільки органічні масла, в результаті чого товари ефективніше і корисніше для шкіри та нігтів.

У 2012 році на світ з'явилася олiя Dadi 'Oil, в 2014 - революційна система IBX, яка швидко стала візитною карткою компанії. У наступному році вийшов знежирювач Cinnatize, ще через рік - лосьйон Luxury Dadi 'Lotion. За період з 2017 по 2019 роки з'явилася система IBX Boost, а також дві новинки серії Dadi' - скраб та бальзам для губ.

Продукти бренду Famous Names неодноразово отримували престижні міжнародні вiдзнаки. Нижче наведено список нагород, присуджених розробкам компанії провідними міжнародними журналами NAILS і NAILPRO.

Фірма Funky Nails представляє Famous Names в Україні з 2012 року, за цей час тисячі салонів та майстрів переконалися в якості продукції бренду.

Засновники компанії Famous Names Джим і Лінда Нордстром відвідали Україну у вересні 2019 року. Вони побували на виставці Intercharm, провели навчання для 90 українських nail-майстрів, а також дали інтерв'ю Beauty Hub в київському офісі видання.

Пара розповіла про враження від відвідування України, останні новинки бренду, і про своє бачення nail-ринку в найближчому майбутньому.