Оригінал статті опубліковано в блозі Анни Горiлової.

Лінійка продуктів від бренду Famous Names недавно поповнилася ще одним засобом із серії Dadi`. Тепер за гладкість шкіри, відлущування і ще більш глибоке зволоження відповідає Dadi 'Scrub.

Скраб, як і лосьйон Luxury Dadi` Lotion, а також моє улюблене (вже майже п'ять років) масло для кутикули Dadi` Oil, об'єднує між собою легкий, ненав'язливий квітково-цитрусовий аромат. Хоч і випаровується досить швидко, але для мене він вже давно є своєрідною розслаблюючій ароматерапією. Всі три продукти не конфліктують між собою запахами, а підтримують один одного, при цьому не посилюючи його інтенсивність, а як ніби огортаючи ароматом на деякий час, після чого він плавно безслідно зникає, не перебиваючи парфум.

Скраб знаходиться в міцній пластиковій банці з кришкою, що загвинчується, обсяг продукту 454 грами. Текстура скрабу не густо, але і не текуча. Його легко набрати з ємності, попередньо трохи перемішавши. При використанні в домашніх умовах можна не переживати про те, що з рук щось капне, потече по ліктях або залишить плями на найближчих предметах. Я сміливо користуюся скрабом навіть над клавіатурою, частинки солі і цукру не обсипаються, а в процесі масажу залишаються на руках.

Такої кількості як на фото мені вистачає на обидві руки і навіть більше. Масла входять до складу таять при зіткненні з теплом шкіри, але не стікають по ній, а продовжують працювати спільно зі скрабірующімі частинками.

Сіль і цукор, змішані в складі скрабу, не дряпають шкіру і не печуть навіть на пошкоджених ділянках. Я забула про пару дрібних подряпин на руках, так що навіть встигла злякатися, згадуючи про те як печуть звичайні соляні скраби, але тут нічого подібного не відбулося навіть на самих чутливих ділянках шкіри.

Дія продукту починається з цукру, а триває сіллю, вони поступово розчиняються в основі скрабу, надаючи відлущуючий ефект без дискомфорту. Масла зволожують шкіру в процесі, але вбираються в повному обсязі, тому скрабірующіе частинки ковзають по шкірі без перешкод і впливають до повного розчинення, з якоюсь особливою м'якістю.

Через 7-10 хвилин (я засікав при різній температурі повітря в приміщенні, на різних людях) отшелушивающие частинки зникають, розчиняючись в складі. Це дуже зручно - таке їх самознищення не дасть занадто довго або інтенсивно щось скрабіровать, захопившись переглядом фільму або читанням книги.

В кінці руки потрібно просто помити водою без мила. Після цього не залишається відчуття липкою плівки або почуття занадто масляної, жирної текстури, від якої хочеться помити руки з миючим засобом. Шкіра стає дуже гладкою, м'якою і зволоженою. Ефект нагадав полегшений варіант парафінотерапії, тривав майже тиждень, далі я сама пробувала його на інших руках і, виходить, майже повторила процедуру і для себе)

Скраб можна використовувати і для тіла. Там він працює аналогічно. Після розчинення частинок вимагає тільки змивання водою.

Виробник рекомендує завершувати процедуру нанесенням Dadi 'Oil або Luxury Dadi' Lotion, але іноді хочеться поєднати)